ŘEŠENÍ POKUT - právní pojistka pro ochranu řidičů

Jak pojištění proti pokutám funguje?

Jednoduše objednejte naší službu a staňte se naším klientem. Při střetu s policií nechte vždy váš bodovaný přestupek ohrožující váš řidičský průkaz předat do správního řízení, kde Vás zastoupíme a obhájíme.

Pojištění proti pokutám a bodům je garance jistoty, že za pokuty nezaplatíte ani korunu, nepřijdete o řidičský průkaz a nebudou Vám přiděleny body, to vše za příjemně nízký roční poplatek 4000,- Kč.


Co když mně zastaví policie?

Zastaví Vás policie, Vy jí sdělte, že chcete Váš bodovaný přestupek ohrožující váš řidičský průkaz řešit ve správním řízení a o vše další se postaráme my. Zastoupíme Vás a Váš přestupek obhájíme. Na základě dosavadní praxe je naše úspěšnost skoro 100%.
Všem našim klientům garantujeme kvalifikované zastoupení renomovanou advokátní kanceláří ve správním řízení hned od jeho počátku.

Specializovaná advokátní obhajoba řidičů

Naše služba je jedinečná díky tomu, že naše klienty zastupuje již od samého počátku vždy výhradně specializovaná advokátní kancelář a právě díky tomu můžeme zajistit garanci skutečně profesionálního zastoupení v každém jednotlivém řízení. Zastupovat Vás budou odborníci s mnohaletou praxí v oboru, s maximální mírou transparence a zpětné vazby. Zásadním prvkem v realizaci zastoupení advokátní kanceláří jsou povinnosti advokáta vůči klientovi, ke kterým není zavázán jen smluvně, ale především zákonem o advokacii a stavovskými předpisy České advokátní komory. Proto můžeme garantovat maximální profesionalitu a zpětnou vazbu.


Před čím mně ochráníte ?

Náš produkt Vás ochrání proti všem bodovým přestupkům – pokutě kvůli jakémukoliv překročení rychlosti či dopisu, který obdržíte od správního orgánu, protože jste v měřeném úseku překročili rychlost, nebo pokud Vás zastaví hlídka, že telefonujete za volantem, jedete na červenou či předjíždíte přes plnou čáru atd. Naše služba Vás ochrání především proti tomu, co by mohlo ohrozit Váš řidičský průkaz. Zjednodušeně řešíme všechny bodové přestupky proti bezpečnosti a plynulosti silničního provozu, vyjma těch, které souvisí s návykovými látkami a tím vzniklé dopravní nehody nebo řízením bez příslušné skupiny řidičského oprávnění.


Je možné získat nějakou slevu ?

V případě, že jste firma s několika řidiči můžeme samozřejmě jednat o individuální ceně.

Pokud přesvědčíte 5 Vašich přátel či kolegů, aby si uzavřeli pojistku právní ochrany před pokutami získáte od nás jako poděkování pojištění zdarma na celý rok.


Další informace

více informací najdete v sekci OTÁZKY A ODPOVĚDÍ


Nechci pokutu

Jak to funguje?

Pořád nechápete jak vám řešení pokut může pomoct? Žádné pokuty a žádné body za dopravní přestupky za 4000,- Kč ročně. Naše úspěšnost je skoro 100%.

Více

Nejčastější dotazy

Jistě máte řadu nezodpovězených otázek, pokud odpovědi na ně zde nenaleznete, rádi vám je zodpovíme na telefonu 778 044 094 nebo na emailu info@reseni-pokut.cz

Více

Objednávka online

Rychlá a hlavně naprosto jednoduchá objednávka online. Získejte co nejdříve pojištění proti pokutám a jezděte v klidu a bez starostí.

Více
© 2018 ŘEŠENÍ POKUT - právní ochrana řidičů proti pokutám a bodovému systému - informace o pojištění